Zuzana Borseníková - Finalistka č.8 Miss Universe 2014
Hlasujte v ankete MISS TIP a vyhrajte na mesiac výnimočný Mercedes Benz novej triedy GLA! Vyberte si svoj MISS TIP a pošlite jej hlas SMS-kou na číslo 6663 v tvare Miss medzera a poradové číslo / Cena spätnej SMS je 0,5€ s DPH. Technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o..

Čo je tvojím najväčším životným snom?

Ak mám byť úprimná, tak ako dieťa som vždy túžila zúčastniť sa súťaže Miss a tento sen sa mi nakoniec aj splní. Čo sa týka mojich súčasných snov, tak túžim po tom, byť úspešná v práci a mať šťastnú a spokojnú rodinu.

Prečo by si mala byť práve ty kráľovnou krásy?

Aby som ostatným ukázala, že keď ste v správnom čase, na správnom mieste, tak vám to môže zmeniť život tak, ako aj mne. Vôbec som nemyslela, že by som sa mohla dostať až takto ďaleko. Keby som bola naozaj tou „kráľovnou“, tak by som to chcela využiť na niečo prospešné. Pokiaľ by som sa mi vďaka popularite podarilo pomáhať najmä chorým ľuďom, tak by sa naplnil jeden z mojich snov. Konečne by som mohla vďaka svojmu úspechu pomôcť nie len sebe, ale aj druhým a cítila by som sa naozaj užitočná a prospešná pre spoločnosť.

Čo by si ako kráľovná krásy pre ostatných chcela a ako by si na tom pracovala? (okrem svetového mieru)

Želala by som si zdravie, pre každého z nás, ale nato by mi, žiaľ titul Miss nestačil. Ako som spomenula, keby sa mi vďaka takejto výhre podarilo na rôznych podujatiach alebo foteniach vyzbierať finančné prostriedky, veľmi rada by som pomohla chorým ľuďom, či už starým alebo mladým. Netúžim po tom, pomáhať zdravotníctvu, ale uľahčiť ľuďom zvládať tie najťažšie životné situácie a spríjemniť im napríklad pobyt v nemocnici. Bohužiaľ, zistila som, aké je ťažké, keď musíte tráviť v nemocnici viac času ako doma a v takýchto ťažkých chvíľach poteší každá maličkosť. Možno by sa mi podarilo získať prostriedky a tým niekomu aj zachrániť život.

Nafotila si niekedy odvážne fotografie?

Nie.

Si rada stredobodom pozornosti?

Vždy ma veľmi poteší, keď som stredobodom pozornosti kvôli niečomu pozitívnemu, ale nemám potrebu vyhľadávať takéto situácie.

Čo všetko si ochotná podstúpiť pre krásu?

Udržiavať si postavu športovaním, tvrdým tréningom a úpravou stravy a dodržiavať správnu životosprávu.

Ktorá je tvoja najsilnejšia a ktorá najslabšia stránka?

Moja najslabšia stránka je, že niekedy až príliš prežívam stresové situácie a som impulzívna. Mojou najsilnejšou stránkou je cieľavedomosť a zodpovednosť. Pokiaľ niečo neurobím na 100%, nie som so sebou spokojná.

Čo bolo doteraz tvojou najväčšou životnou výhrou?

Mojou životnou výhrou je moja rodina. Sme jeden druhému oporou a stojíme pri sebe v dobrých aj tých zlých životných situáciách. Určite som pyšná aj na to, že som úspešne ukončila VŠ a že som spolu so svojou tanečnou skupinou vyhrala niekoľko svetových tanečných súťaží.

Čo najväčším životným trapasom?

Pár menších trapasov som určite mala, ale asi neboli až také vážne, keďže si na ne vôbec nespomínam.


Miss Universe SR na YouTube Miss Universe SR na Facebook-u Všetky zverejnené materiály sú výhradným vlastníctvom Miss Universe SR.
Ich ďaľšie použitie na akékoľvek účely je podmienené súhlasom vlastníka.
Copyright Miss Universe SR 1999-2017 / Tvorba webstránky © myage 2009